LIFE
Φθινοπωρο
♫: «Mumford & Sons – Below My Feet»
Δεν το λες και πολύ φθινόπωρο ακόμα, μα πιο πολύ μια ενδιάμεση αρρωστημένη κατάσταση. Έχεις παρατηρήσει πόσο αλλοπρόσαλλα ντύνεται ο κόσμος; Εγώ τους παρατηρώ κάθε πρωί στο μετρό, μακρυμάνικο από πάνω και σαγιονάρα από κάτω ή μπότες από κάτω και αμάνικο από πάνω, λες και δεν ξέρουν αν ζεσταίνονται ή κρυώνουν. Και δεν λέει να αποφασίσει κι ο καιρός τι θέλει μπας κι αποφασίσουμε κι εμείς τι θέλουμε.
![Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...](http://www.linkwithin.com/pixel.png)