CINEMA
Moonrise Kingdom: retro εφηβικο ροματζο
Είναι η ταινία της εβδομάδας. Η Suzy και ο Sam, ένα νεαρό ζευγάρι ερωτευμένων, το σκάνε για να ζήσουν τον έρωτά τους στο καλοκαιρινό τοπίο της Νέας Αγγλίας του ’65, αφήνοντας πίσω τους πανικό! Αν σου άρεσε ο Φανταστικός κύριος Φοξ και η Οικογένεια Τένενμπαουμ, θα το λατρέψεις! Βγαίνει στις αίθουσες σήμερα. Κατάλληλη για θερινό, λεμονάδα και αγκαλιές (γλυκός αναστεναγμός).
![Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...](http://www.linkwithin.com/pixel.png)